Leding stilling Ansatte

Om oss

VI SATSER PÅ KVALITET

H.C. Thauglands Trælastforretning ble etablert i 1913, og har i 5 generasjoner vært et heleiet familieselskap.
Det du trenger av trelast og byggevarer finner du hos oss.

Vårt hovedfokus er fornøyde kunder. Vi jobber derfor knallhard hver eneste dag for å tilfredsstille proffenes tøffe krav.
Med god service, fagkunnskap, bredt produktsortiment og kvalitet i alle ledd skal vi være et naturlig førstevalg.

Vi har et nært og langsiktig samarbeid med markedes mest kjente leverandører. Det gir oss muligheten for å kunne tilby kvalitetsprodukter til konkurransedyktige priser.
Ved innkjøp prioriterer vi kvalitet til riktig pris, fordi vi vet dette er viktig for våre kunder. Hos oss skal du være trygg på at du får produkter som tåler og brukes – og som varer.

Våre kunder settes alltid i fokus og vi strekker oss langt for å kunne dekke deres ønsker!

«Proffenes valgt i over 100 år» er vårt slagord! Det motiverer oss til å gjøre vårt aller beste!

Ansatte

Vitaminveien 5

Thomas Berger
Adm. direktør
thomas@thaugland.no
Christian Holtedahl Bakke
Økonomisjef
christian@thaugland.no
Stig Rindal
Driftssjef
stig@thaugland.no
Kjetil Berger Hustad
IT-Ansvarlig
kjetil@thaugland.no
Afrim Ajruli
Kontormedarbeider
afrim@thaugland.no
Line Salomon
Kontormedarbeider
line@thaugland.no
Lars Georgsen
Produktansvarlig
lars@thaugland.no
Bente Sigtveit
Sentralbord
sentralbord@thaugland.no
Fredrik Stangebye-Nielsen
Leder, Ordrekontor
fredrik@thaugland.no
Henning Andersen
Ordrekontor
henning@thaugland.no
Jørgen Moland
Ordrekontor
jorgen@thaugland.no
Atle Welo
Ordrekontor
atle@thaugland.no
Linnea Spång
Butikk
linnea@thaugland.no
Bjørn Martin Holtedahl
Butikk
bjornm@thaugland.no

Drammensveien 200

Øyvind Vollan
Avdelingsleder
oyvind@thaugland.no
Tage Knøsen
Ordrekontor
tage@thaugland.no
Øystein Krokaas
Ordrekontor
oystein@thaugland.no
Robert Larsen
Ordrekontor
robert@thaugland.no
Kristine Holtedahl
Butikk
kristine@thaugland.no
Svein Bogsveen
Butikk
svein.bogsveen@thaugland.no

Enebakkveien 292

Dag Tønsberg
Innkjøp/Ordrekontor
dag@thaugland.no
Vidar Østberg
Kontormedarbeider
vidar@thaugland.no
Svein-Erling Nilsen
Ordrekontor
svein@thaugland.no
Bjørn Tore Bakken
Ordrekontor
bakken@thaugland.no
Lars Petter Haugen
Ordrekontor
larspetter@thaugland.no
Tore Sliper
Butikk
tore@thaugland.no

Bjørnerudveien 16

Per Gunnar Lende
Kjøresjef
pergunnar@thaugland.no




Ledig stilling

Vi søker etter en ny medarbeider til vårt trelastlager ute på Vækerø i Oslo.
Arbeidsoppgaver
•    Varemottak/Legge inn varer
•    Kundeveiledning/Direkte salg og oppfølging
•    Varebestilling/Ansvar for egne leverandører
•    Lagerstyring

Kvalifikasjoner
•    Faglig eller teknisk utdannelse
•    Erfaring med salgsorientert arbeid
•    Erfaring fra trelast/byggevare er å foretrekke
•    Kommunikasjonsferdigheter på norsk og engelsk
•    Grunnleggende Pc- ferdigheter
Personlige egenskaper
•    Sosial og omgjengelig
•    Takle høyt arbeidstempo
•    Serviceinnstilt
•    Selvstendig/ fleksibel
•    Løsningsorientert
•    Nøyaktig
•    Tydelig i kommunikasjon med mennesker
Vi tilbyr
Et uformelt og hyggelig arbeidsmiljø med motiverte ansatte. Fleksibilitet, gode lønns og pensjonsbetingelser. Tiltredelse etter avtale. Har du spørsmål til stillingen ta kontakt med Stig Rindal, tlf. 91183353
Søknad sendes til stig@thaugland.no

 

Vi søker etter en ny medarbeider til vårt trelastlager på Storo i Oslo.
Arbeidsoppgaver
•    Varemottak/Legge inn varer
•    Kundeveiledning/Direkte salg og oppfølging
•    Varebestilling/Ansvar for egne leverandører
•    Lagerstyring

Kvalifikasjoner
•    Faglig eller teknisk utdannelse
•    Erfaring med salgsorientert arbeid
•    Erfaring fra trelast/byggevare er å foretrekke
•    Kommunikasjonsferdigheter på norsk og engelsk
•    Grunnleggende Pc- ferdigheter
Personlige egenskaper
•    Sosial og omgjengelig
•    Takle høyt arbeidstempo
•    Serviceinnstilt
•    Selvstendig/ fleksibel
•    Løsningsorientert
•    Nøyaktig
•    Tydelig i kommunikasjon med mennesker
Vi tilbyr
Et uformelt og hyggelig arbeidsmiljø med motiverte ansatte. Fleksibilitet, gode lønns og pensjonsbetingelser. Tiltredelse etter avtale. Har du spørsmål til stillingen ta kontakt med Stig Rindal, tlf. 91183353
Søknad sendes til stig@thaugland.no

 

Lærling søkes til vår avdeling på Vækerø i Oslo

Vi søker en lærling i Salgsfaget til vår avdeling på Vækerø
Ønsket utdanning er VG1 service og samferdsel, og VG2 salg, service og sikkerhet. Annen utdanning vil også bli vurdert, og oppfordres til å søke.
Vi kan tilby et godt læringsmiljø med gode muligheter til fast jobb etter læretid.

Har du spørsmål til stillingen ta kontakt med Stig Rindal  tlf. 911 83 353
Søknad sendes til stig@thaugland.no