Leding stilling Ansatte

Om oss

VI SATSER PÅ KVALITET

H.C. Thauglands Trælastforretning ble etablert i 1913, og har i 5 generasjoner vært et heleiet familieselskap.
Det du trenger av trelast og byggevarer finner du hos oss.

Vårt hovedfokus er fornøyde kunder. Vi jobber derfor knallhard hver eneste dag for å tilfredsstille proffenes tøffe krav.
Med god service, fagkunnskap, bredt produktsortiment og kvalitet i alle ledd skal vi være et naturlig førstevalg.

Vi har et nært og langsiktig samarbeid med markedes mest kjente leverandører. Det gir oss muligheten for å kunne tilby kvalitetsprodukter til konkurransedyktige priser.
Ved innkjøp prioriterer vi kvalitet til riktig pris, fordi vi vet dette er viktig for våre kunder. Hos oss skal du være trygg på at du får produkter som tåler og brukes – og som varer.

Våre kunder settes alltid i fokus og vi strekker oss langt for å kunne dekke deres ønsker!

«Proffenes valgt i over 100 år» er vårt slagord! Det motiverer oss til å gjøre vårt aller beste!

Ansatte

Enebakkveien 292

Sture Kristiansen
Avdelingsleder
sture@thaugland.no
Dag Tønsberg
Innkjøp/Ordrekontor
dag@thaugland.no
Vidar Østberg
Kontormedarbeider
vidar@thaugland.no
Svein-Erling Nilsen
Ordrekontor
svein@thaugland.no
Bjørn Tore Bakken
Ordrekontor
bakken@thaugland.no
Lars Petter Haugen
Ordrekontor
larspetter@thaugland.no
Tore Sliper
Butikk
tore@thaugland.no

Vitaminveien 5

Jane Martinsen
Kontor
jane@thaugland.no
Øyvind Harsund
Ordrekontor
oyvind.harsund@thaugland.no
Thomas Berger
Adm. direktør
thomas@thaugland.no
Christian Holtedahl Bakke
Økonomisjef
christian@thaugland.no
Stig Rindal
Driftssjef
stig@thaugland.no
Kjetil Berger Hustad
IT-Ansvarlig
kjetil@thaugland.no
Afrim Ajruli
Kontormedarbeider
afrim@thaugland.no
Line Salomon
Kontormedarbeider
line@thaugland.no
Lars Georgsen
Produktansvarlig
lars@thaugland.no
Bente Sigtveit
Sentralbord
sentralbord@thaugland.no
Henning Andersen
Ordrekontor
henning@thaugland.no
Jørgen Moland
Ordrekontor
jorgen@thaugland.no
Atle Welo
Ordrekontor
atle@thaugland.no
Linnea Spång
Butikk
linnea@thaugland.no

Drammensveien 200

Gunnar Bekkevold
Ordrekontor
gunnar@thaugland.no
Dag Østreng
Butikkansvarlig
dag.ostreng@thaugland.no
Fredrik Stangebye-Nielsen
Leder, Ordrekontor
fredrik@thaugland.no
Øyvind Vollan
Avdelingsleder
oyvind@thaugland.no
Tage Knøsen
Ordrekontor
tage@thaugland.no

Bjørnerudveien 16

Per Gunnar Lende
Kjøresjef
pergunnar@thaugland.no




Ledig stilling

Vi har i øyeblikket ingen ledige stillinger